
Quintus boekt eerste uitzege van het seizoen
Na de nederlaag van vorige week tegen Maense ging Quintus op bezoek bij hekkensluiter Steeds Hooger. In een wedstrijd waarin Quintus de scherpte en beleving mistte werd er wel voor het eerst dit seizoen een uitwedstrijd gewonnen.
Na een mooi afstandsschot van Sean, die knap werd gepakt door de doelman, en een 1 op 1 kans van Angelo kwam Quintus in minuut 17 op een 0-1 voorsprong. Op aangeven van Angelo wist Timo het net te vinden met een schot in de verre hoek.
In minuut 24 was het weer raak voor Quintus. Een lange bal van Dahley werd doorgekopt door Rob op Angelo, die 1 op 1 met de doelman de bal met zijn buitenkant voet over de doelman heen wipte en daarmee de 0-2 op het scorebord zette. Vlak voor rust deed Steeds Hooger wat terug en stond het na 45 minuten 1-2.
De tweede helft was een helft om snel te vergeten voor Quintus. Nadat Lars vroegtijdig naar de kant moest na een rode kaart was het voor Quintus zaak de voorsprong te behouden. In minuut 94 kwam Quintus op een 1-3 voorsprong. Op ‘aangeven’ van Rob was het Angelo die zijn tweede treffer maakte in een leeg doel, aangezien de doelman van Steeds Hooger uit zijn goal was nadat hij mee naar voren was gegaan met een corner.
Hooger maakte in minuut 95 nog wel de 2-3. Gelukkig floot de scheidsrechter meteen af en zo weet Quintus eindelijk een uitwedstrijd te winnen.
Volgende week komt nummer 9 Full Speed naar Kwintsheul.
Voor meer foto’s klik HIER